Hakkımızda

kur

Üretimlerimizde "Binalarınız Gülümseyecek" sloganıyla başladık. Camdan mozaiğe ve oradan da yaşam alanlarınıza renkli, estetik ve uzun ömürlü bir farklılık kazandırdık.

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kalite standartı ve estetik anlayışımızı, gelişen ve değişen sektörel beklentilere paralel olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yaşam alanlarınızı farklı, estetik ve kalıcı bir anlayışla saray konforu kazandırdığımız umuyoruz..

Misyonumuz; rengarenk pırıltılarıyla yüksek kaliteli cam mozaikler üreterek yaşam alanlarımızı huzur ortamına dönüştürmektir.

Vizyonumuz; sosyal sorumluluk ilkesi doğrultusunda, güvenilirliğimiz ve üstün nitelikli üretimimizle sektörde lider ve örnek bir kuruluş olmak.

Üretim ve Kalite

kur

SafranGlass, Organize Sanayi Bölgesinde 8.000 m2 arsa üzerinde 4.100 m2 kapalı alanda 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Eğitimli ve deneyimli personeli ile 4 adet üretim bandında yıllık 400.000 m2 klasik cam mozaik, 120.000 m2 kristal cam mozaik üretim kapasitesine sahiptir.

SafranGlass ürün niteliğini kalite belgeleri ile tescillemiş, marka kimliğini belirginleştirmiştir. Kaliteden ödün vermeyen Safran Glass ar-ge çalışmalarını bu anlayışla yürütmektedir.


İş Sağlığı ve Güvenliği

SCM de İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasının temelini " Kazasız cam mozaik Üretimi" hedefi oluştur. Bu hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren İş Sağlığı ve Güvenliği ve İşyeri Sağlık olmak üzere iki ayrı grup oluşturulmuştur. İş güvenliği Grubu; Çalışma ortamlarının risk analizini yaparak, daha güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamak amacıyla, yasa, tüzük ve yönetmelikle doğrultusunda faaliyetlerini sürdürüp, araştırma ve incelemeler yaparak personelimizin çalışma ortamlarını her zaman daha iyi noktalara getirmek, kazasız üretebilmek, çevreye zarar vermemek ve İSG konusunda bilinçli bir toplum meydana getirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. İşyerimiz; bünyesinde işyeri hekimi ve işyeri uzmanı bulundurmaktadır. Bu çerçevede şirketimiz, İş Sağlığı ve Güvenliğini en üst seviyede ele alarak güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sağlayıp, olası kazaların önüne geçebilmek ve İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilinçli çalışan topluluğu oluşturmak için;

  • Şirketimizin en değerli varlığı olan çalışanları için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı ve geliştirmeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği konularında tüm çalışanların bilgilendirilmesini ve katılımını sağlamayı,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda, yürürlükteki yasa, tüzük ve yönetmeliklere uymayı,
  • Tüm faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliğini birinci öncelik olmayı dikkate almayı,
  • Çalışanlarımızı İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitimlerle, bilinç düzeyini ve davranışlarını olumlu yönde geliştirmeyi hedef almıştır.

Çevre Politikası

SafranGlass, küreselleşen dünyada "çevreye saygılı ve yenilikçi" bir kuruluş olma hedefiyle çalışmaktadır. Kaynakların doğru kullanılmasını esas alan SafranGlass, gelecek nesillerin yaşanabilir doğası için sürekli iyileştirme ilkelerini benimseyen bir kuruluştur.